Automatyczne Pergole Tarasowe SunRest Roles

Pergole ogrodowe  i na taras
zdjęcia realizacji

Aluminiowe pergole na taras SunRest

Aluminiowe pergole na taras i do ogrodu cieszą się coraz większym powodzeniem. Sam pomysł na zadaszenie tarasów towarzyszy ludziom od wieków, ale zaawansowana technologia i nowoczesne materiały pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty, dopasować parametry do indywidualnych potrzeb oraz modnego wzornictwa. Tym samym designerskie rozwiązania pojawiają się na balkonach mieszkań, przy domach, biurach oraz w miejscach użyteczności publicznej.

Wyjątkowe pergole aluminiowe to bardzo innowacyjny system zadaszeń. Na konstrukcję może składać się z ruchomego dachu zrobionego z obrotowych lameli lub tkaniny oraz boczne osłony. Równie często wykorzystuje się materiałowe rolety czy też aluminiowe lub drewniane przesuwne panele.

Poza tym w wielu wariantach pergole mogą być jest wyposażone w akcesoria:

  • oświetlenie LED 
  • ogrzewanie, np. promienniki ciepła na podczerwień 
  • nagłośnienie
  • czujniki pogodowe, np. czujnik śniegu i deszczu
  • przesuwne szklane panele osłaniające przed deszczem i chłodem
  • materiałowe rolety
Pergole Tarasowe do ogrodu Exclusive SunRest

 

Tym samym dzięki pergolom można na tarasie czy też w ogrodzie stworzyć przestrzeń do odpoczynku, która będzie funkcjonalna, estetyczna i wyjątkowo trwała.  W pergolach automatycznych całość może być obsługiwana za pomocą pilota lub aplikacji w smartfonie, więc obsługa jest wyjątkowa wygodna, a konstrukcję można dopasować budynku pod względem wielkości, kolorystyki i wyposażenia. Dzięki pergolom przestrzeni do odpoczynku na świeżym powietrzu w otoczeniu natury nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze.

Nic więc dziwnego, że coraz częściej pergola staje się standardem, który mocno doceniamy, ponieważ wpływa on na codzienny komfort oraz poprawia estetykę tarasu i ogrodu. Pozwalają powiększyć przestrzeń spotkań, relaksu, biznesu i przenieść aktywność na świeże powietrze. Z drugiej strony regulowane systemy sprawiają, że można chronić się przed intensywnym słońcem, wiatrem czy insektami, a tym samym bez przeszkód korzystać z uroków wiosny i lata.

W pergolach SunRest zachwyca prosty i minimalistyczny design pergoli, który świetnie prezentuje się przy nowoczesnych budynkach. Dostępna jest szeroka gama wyposażenia i akcesoriów, które dopasować do indywidualnych potrzeb. Kolory, materiały oraz wykończenie mogą się fantastycznie wpisywać w każdą przestrzeń oraz i spełniać nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów indywidualnych i biznesowych. W zależności od potrzeb dopasowujemy najlepsze rozwiązania, a różnorodne modele pergol sprawiają, że bez problemu znajdziemy pergolę niemalże „szytą na miarę”. Zobacz nasze propozycje!