Automatyczne Pergole Tarasowe SunRest Roles

Pergole ogrodowe  i na taras
zdjęcia realizacji

Aluminiowe pergole na taras SunRest

Aluminiowe pergole na taras i do ogrodu cieszą się coraz większym powodzeniem. Sam pomysł na zadaszenie tarasów towarzyszy ludziom od wieków, ale zaawansowana technologia i nowoczesne materiały pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty, dopasować parametry do indywidualnych potrzeb oraz modnego wzornictwa. Tym samym designerskie rozwiązania pojawiają się na balkonach mieszkań, przy domach, biurach oraz w miejscach użyteczności publicznej.

Wyjątkowe pergole aluminiowe to bardzo innowacyjny system zadaszeń. Na konstrukcję może składać się z ruchomego dachu zrobionego z obrotowych lameli lub tkaniny oraz boczne osłony. Równie często wykorzystuje się materiałowe rolety czy też aluminiowe lub drewniane przesuwne panele.

Poza tym w wielu wariantach pergole mogą być jest wyposażone w akcesoria:

  • oświetlenie LED 
  • ogrzewanie, np. promienniki ciepła na podczerwień 
  • nagłośnienie
  • czujniki pogodowe, np. czujnik śniegu i deszczu
  • przesuwne szklane panele osłaniające przed deszczem i chłodem
  • materiałowe rolety
Pergole Tarasowe do ogrodu Exclusive SunRest
 

Tym samym dzięki pergolom można na tarasie czy też w ogrodzie stworzyć przestrzeń do odpoczynku, która będzie funkcjonalna, estetyczna i wyjątkowo trwała.  W pergolach automatycznych całość może być obsługiwana za pomocą pilota lub aplikacji w smartfonie, więc obsługa jest wyjątkowa wygodna, a konstrukcję można dopasować budynku pod względem wielkości, kolorystyki i wyposażenia. Dzięki pergolom przestrzeni do odpoczynku na świeżym powietrzu w otoczeniu natury nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze.

Nic więc dziwnego, że coraz częściej pergola staje się standardem, który mocno doceniamy, ponieważ wpływa on na codzienny komfort oraz poprawia estetykę tarasu i ogrodu. Pozwalają powiększyć przestrzeń spotkań, relaksu, biznesu i przenieść aktywność na świeże powietrze. Z drugiej strony regulowane systemy sprawiają, że można chronić się przed intensywnym słońcem, wiatrem czy insektami, a tym samym bez przeszkód korzystać z uroków wiosny i lata.

W pergolach SunRest zachwyca prosty i minimalistyczny design pergoli, który świetnie prezentuje się przy nowoczesnych budynkach. Dostępna jest szeroka gama wyposażenia i akcesoriów, które dopasować do indywidualnych potrzeb. Kolory, materiały oraz wykończenie mogą się fantastycznie wpisywać w każdą przestrzeń oraz i spełniać nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów indywidualnych i biznesowych. W zależności od potrzeb dopasowujemy najlepsze rozwiązania, a różnorodne modele pergol sprawiają, że bez problemu znajdziemy pergolę niemalże „szytą na miarę”. Zobacz nasze propozycje!

Sposoby montażu pergol

Pergole coraz częściej pojawiają się przy domach, na tarasach, w ogrodach. To eleganckie i uniwersalne konstrukcje, które pozwalają stworzyć dodatkową przestrzeń do odpoczynku oraz spotkań z przyjaciółmi. Świetnie wpisują się także w tradycyjne i nowoczesne aranżacje, stając się ważnym elementem architektury krajobrazu. Wybór odpowiedniej konstrukcji jest zawsze uzależniony od potrzeb oraz możliwości, jakie daje otoczenie. Pergole da się zamontować przy fasadzie dowolnego budynku. Wówczas będą wsparte na 2 lub 4 kolumnach. Poza tym wielu klientów decyduje się na wolnostojące konstrukcje. Pojawiają się one na tarasach czy balkonach oraz oczywiście mogą stanąć w każdym miejscu ogrodu, przy basenie, jacuzzi czy nawet kuchni zewnętrznej. Tym samym są w stanie zadaszyć każdą przestrzeń. Wiele modeli pergol można ze sobą łączyć według szerokości i długości. Kolejne moduły będą obsługiwane niezależnie, ale pozwalają stworzyć bardzo dużą przestrzeń. Przy większych dachach producenci stosują również dodatkowe profile wzmacniające.