Automatyczne Pergole Tarasowe SunRest Roles

SunRest – pergole aluminiowe z lamelami

Marka SunRest

Powstanie marki SunRest to naturalna konsekwencja rozwoju firmy Sun Rest. W ciągu 12 lat zdobyliśmy doświadczenie na polskim i zagranicznym rynku systemów osłon przeciwsłonecznych oraz przeciwdeszczowych. Produkcja aluminiowych pergoli lamelowych jest naszą odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, chcących zmienić przestrzeń swoich ogrodów i domów.

Młodzi profesjonaliści

Naszą siłą jest młoda, lecz doświadczona grupa fachowców. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, to jeden z ważnych priorytetów firmy Sun Rest. Dzięki temu nasi specjaliści są doceniani przez klientów, a wspólne realizacje przynoszą wszystkim pełną satysfakcję.

Nie boimy się wyzwań

Zaczynaliśmy od produkcji żaluzji, rolet, plisów i moskitier dla użytkowników indywidualnych na lokalnym rynku Polski południowo-wschodniej. Z czasem poszerzyliśmy teren działania o resztę kraju i rynki zagraniczne – Słowację, Austrię, Niemcy, Belgię i Holandię.

Podjęliśmy także wyzwania związane z zamówieniami publicznymi i potrzebami sektora prywatnego na realizację systemów osłon okiennych i zaciemniania wnętrz. Tym samym naszymi klientami stały się instytucje państwowe (np. szpitale, szkoły) oraz duże firmy prywatne. 

Pergole Dlaczego Warto?

Śledzimy trendy i zapotrzebowanie rynku

W naszej ofercie posiadamy pełen asortyment osłon, w którym nie zabraknie najnowszych trendów z kraju i zagranicy. To co niedawno było produkowane tylko za granicami kraju, kupowane za dewizy, dzisiaj jest dostępne w polskim, solidnym wydaniu.

Zapraszamy na spotkanie z naszym doradcą u Państwa w domu lub firmie, podczas którego przedstawimy ofertę i katalogi produktów, doradzimy w wyborze odpowiedniego produktu oraz dokonamy pomiarów. Bez niepotrzebnej skromności możemy zapewnić, że sprostamy każdemu wyzwaniu.

 

Pergole Dlaczego Warto?

Poznaj pełną gamę produktów

Firma KOSELA oferuje nie tylko rolety, żaluzje, plisy czy markizy. Produkujemy wiele nietypowych rozwiązań z dziedziny osłon okiennych.

  • elektrycznie sterowane rolety
  • sterowane elektrycznie sterowane pionowe żaluzje
  • elektrycznie sterowane żaluzje poziome
  • elektrycznie sterowane żaluzje fasadowe
  • żaluzje drewniane poziome, pionowe sterowane ręcznie, za pomocą pilota lub przycisku.

Zamów pergolę do ogrodu – to proste!

Zapytaj o wybór pergoli

DORADZTWO

Pomagamy dobrać odpowiedni materiał, kształt i lokalizację pergoli.

Zapytaj o pomiar pergoli

POMIAR PERGOLI

Wykonujemy pomiary, w miejscu w którym ma stanąć pergola.

Zapytaj o projekt pergoli

PROJEKT PERGOLI

Projektujemy pergolę zgodnie z ustaleniami i wyceniamy realizację.

Montaż pergoli

MONTAŻ PERGOLI

Dostarczamy gotową pergolę do Ciebie i montujemy ją.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zadzwoń lub napisz do nas.